Kudy k nám

Poznejte klidnou krajinu s čistým vzduchem.

Cesta na Čertovy kameny

Chata Čertovy kameny s restaurací a ubytováním se nachází ve výšce 694 m n. m. na úbočí jedné z dominant Jesenicka – vrcholu Zlatého chlumu (kamenné rozhledny z roku 1899.)
Chata Čertovy kameny je postavená v krajině, která přímo vybízí ke strávení klidného rodinného pobytu spojeného s poznáváním přírodních krás, s turistikou, cyklistikou a dalšími sporty, je i vhodná pro strávení letní a zimní dovolené. Svojí nadmořskou výškou, zdravým čistým vzduchem a klidným prostředím se chata hodí i pro ozdravné pobyty dětí.

 

Kudy k nám?

Dostanete se k nám, pokud pojedete od Šumperku nebo od centra města Jeseník směrem k České Vsi. Projedete kruhovým objezdem, přes most a za mostem doprava asi po 30 metrech odbočíte doprava na Nerudovu ulici dále přes louky a les až k chatě.

Pokud přijíždíte ve směru od Krnova, přes Zlaté Hory a Mikulovice, směrem k Jeseníku, za obchodem Billa a Lidl po 100 m odbočte před mostem doleva. Po třiceti metrech odbočíte doprava nahoru na Nerudovu ulici dále přes louky a les až k chatě.

U chaty je osvětlené parkoviště.

Pěšky: Po žluté značce, která vede od autobusového nádraží v Jeseníku, nebo po modré značce, která vede od zastávky v České Vsi.

Během zimy upravujeme na vlastní náklady běžkařskou trať z rekreační oblasti Rejvízu až k nám na chatu. Můžete se tak k nám pohodlně dostat i v zimě.

K dispozici je internetové připojení WiFi.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

kilometry od Jeseníku

Cestovat k nám můžete autem, na kole, pěšky a v zimě na běžkách.

metrů dlouhý skalní útvar

Jehož název nese i turistický objekt chata Čertovy kameny.

metrů k vrcholu skály

Na vrcholu Čertových kamenů se nachází krásná vyhlídka.

Výborná poloha v přírodě.

Rádi vás uvidíme.

Po kliknutí na tlačítko se zobrazí adresa na mapy.cz.

Kontakty

 

+420 774 000 175

+420 774 000 177 - ubytování

ubytovani@certovykameny.cz

info@certovykameny.cz

15 + 11 =